הדפסת דפי לוגו / נייר מכתבים / מעטפות

סל השירותים של בתי דפוס כולל בתוכו הפקה של מוצרים מגוונים המיועדים למגזר העסקי. בתי עסק יודעים כי באמצעות מוצרי פרסום ודפוס הם יכולים למתג עצמם באופן חיובי בעיני הלקוחות, להיתפס כמקצוענים בתחום ואף לשפר את התקשורת בין העסק לבין הלקוחות, הספקים או שחקנים אחרים בתחום. המאמר הנוכחי בוחן את המוצרים המרכזיים שעסקים בישראל נוטים להפיק, תוך התייחסות לתהליכי הדפסת דפי לוגו, מעטפות, נייר מכתבים או דפי ממו.

הדפסת דפי לוגו

את הסקירה הנוכחית אנו נתחיל עם הדפסת דפי לוגו. ברמת ההגדרה, אלו הם דפים חלקים אשר כוללים על גביהם את מאפייני העסק, מה שאוטומטית משייך את העמוד לעסק ואף מביא לכך שהוא מצטייר כרציני יותר. הדפסת דפי לוגו יכולה להיעשות בדרכים שונות, כאשר לרוב הבחירה המקובלת היא להוסיף את לוגו העסק בראש העמוד, בעוד שבתחתיתו יהיו פרטים רלוונטיים אחרים הנוגעים לעסק, ובעיקר פרטי יצירת הקשר: כתובת, טלפון, דואר אלקטרוני, פקס וכן הלאה.

מיותר לציין כי בעת הדפסת דפי לוגו, התוספות האלה לא יבואו על חשבון השטח העומד בדף למלל, אלא באזורים ייעודיים לכך.

הדפסת נייר מכתבים

סוג המוצר הבא, נייר מכתבים, כולל בתוכו מאפיינים דומים מאד לדפי הלוגו שהוזכרו מעלה. נייר מכתבים מיועד לתכתובת הפנימית או החיצונית של העסק, ובהתאם לכך ברור מדוע חשוב שלוגו העסק ולעיתים גם פרטיו יופיעו על גבי המסמך. הדגש בהדפסה של נייר מכתבים הוא על יצירת עניין ויזואלי מצד אחד, אך לא על חשבון יצירת רושם רציני ותכליתי.

רצוי כי נייר מכתבים לא יהיה מקושקש יתר על המידה, אלא רשמי בעיקרו, כאשר גם כאן הוא תורם מאד למיתוג החיובי של העסק בעיני כל מי שנחשף אליו.

הדפסת דפי ממו

דפי ממו, כידוע, הם פתקים קטנים אשר מיועדים לרוב לתזכורת או לרישום של פרטים חשובים: מספרי טלפון של האדם עימו משוחחים, למשל, או קווים כלליים מאד של שיחה או פעולה. דפי ממו ממוקמים בכל משרד ישראלי נתון, כך שלא מפתיע מדוע עסקים רבים בוחרים לבחור בדפי ממו ממותגים, עליהם לוגו העסק או שמו. דפי ממו מיועדים לשימוש פנימי בלבד, ולכן אין צורך לרוב בכתובת או בפרטי יצירת קשר.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055