הדפסת מדבקות קיר / טפט

מחפשים אמצעי שיווקי זול ופשוט להפקה? מעוניינים לחשוף אתכם או את העסק שלכם בפני רבים? במהלך השנים, הבינו יותר ויותר ישראלים כי אחד הפתרונות המומלצים ביותר בתחום הוא הדפסה על מדבקות. הדפסת מדבקות קיר או טפט נעשית על ידי בתי דפוס ייעודיים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות, כאשר בסוף הדרך ניתן למצוא לא מעט שימושים לכל מדבקה.

קווים לדמותה של הדפסת מדבקות

כשמדברים על הדפסה על מדבקות קיר או טפט, מתכוונים להליך בו מעוצבת מדבקה בגודל ומחומר גלם מסוים (נייר, ויניל, פוליאסטר ועוד), במטרה להיות מודבקת במקום בולט כלשהו. הדפסה על מדבקות עשויה להיעשות למטרות שונות. הדוגמא הנפוצה ביותר היא הדפסה על מדבקות לרכב, כאשר המדבקות מהוות אמצעי פרסומי מהמעלה הראשונה. הדפסת מדבקות לרכב חושפת את הלוגו של העסק, פרטיו ודרכים יצירת הקשר לקהל עצום של אנשים, הנחשפים לרכב במהלך נסיעותיו. כמובן שבמקרה הזה חשוב לבחור במדבקה איכותית, שתהיה עמידה לאורך זמן גם בתנאי מזג האוויר השונים.

הדפסה על מדבקות קיר או טפט יכולה לשמש גם פריט עיצובי במלוא מובן המילה. הדפסת מדבקות בכלל, ומדבקות קיר בפרט, מהווה אחד הטרנדים העיצוביים החשובים ביותר בישראל בשנים האחרונות. המדבקות משנות את מראה החלל בו הן מושמות בצורה ניכרת ומוסיפות עניין לכל קיר או דלת. העובדה שמדובר בפתרון גמיש, המאפשר שינויים כאשר מעוניינים בכך (את המדבקות ניתן להסיר או להזיז), מהווה אף היא יתרון משמעותי של הדפסת מדבקות ביחס לאלמנטים עיצוביים אחרים שניתן לשקול.

אז איך מתחילים?

הדפסת מדבקות קיר או טפט הוא עסק למקצוענים בלבד, כך שבעת בחירת בית דפוס העוסק בכך חייבים לשים לב לרמה המקצועית שלו. חשוב לבחון את הניסיון של אנשיו בעבודות דפוס, עם דגש על הדפסת מדבקות. ניתן ואף מומלץ לסקור דוגמאות לעיצובים קודמים של בית הדפוס, מה שיאפשר ללמוד לא מעט על הרמה המקצועית וטיב המוצרים שהוא מספק.

הדפסה על מדבקות נחשבת לפתרון יעיל במיוחד, שניתן כיום להגשמה במחיר שווה לכל כיס. בכל זאת, רצוי לבחון מה עלויות התהליך ולמה מתחייבת החברה מבחינת כמות, לוח זמנים, הליך העבודה ועוד. הטכנולוגיה של היום מאפשרת להפיק מדבקות איכותיות תוך פרק זמן מינימלי, אך חשוב לברר זאת מראש.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055