הזמנות לאירוע, חתונות, בר מצווה, בת מצווה, אירועים, יום הולדת

עורכים אירוע? מומלץ לחשוב בהקדם האפשרי על הפקה של הזמנות לאירוע. בין אם מדובר בהזמנות לחתונות, הזמנות לבר מצווה, הזמנות לבת מצווה, הזמנות ליום הולדת או הזמנות לאירועים מסוגים שונים, ברור מדוע בית דפוס מוביל, המתמחה בהפקת הזמנות לאירועים, הוא הכתובת שלכם. אז מהם המאפיינים של הזמנות לאירוע בכל אחד מהסוגים?

הזמנות לחתונות

את הסקירה של הזמנות לאירועים אנחנו מתחילים עם ה-אירוע של תחום האירועים, חתונות. הזמנות לחתונות מופקות לרוב בכמויות של מאות, בהתאם למספר האורחים המשוער (עם זאת, חשוב לקחת מרווח ביטחון ראוי). הזמנות לחתונות עשויות להיות בכל צורה או סגנון – אפשר למצוא הזמנות עדינות, עם אובייקט דוגמת טבעת נישואין או קישוטים שונים, ולצד זה הזמנות בעיצובים מתוחכמים יותר. בני הזוג עצמם יכולים לככב גם הם על אותן הזמנות לחתונות.

בכל אחד מהמקרים, הזמנות לחתונות צריכות בדומה לסוגים אחרים של הזמנות לאירוע לכלול את כל פרטי האירוע המדויקים, כולל הזמן, המיקום, שעת קבלת הפנים, תחילת החופה, פרטי הזוג וההורים ועוד.

הזמנות לבר מצווה או בת מצווה

הסוג הבא של אירועים מעמיד במרכז התמונה את הילדים, שהופכים לנערים או לנערות. הזמנות לבר מצווה מציעות אף הן מגוון אפשרויות, כאשר כאן הבחירה בתמונת או בציור הילד שיופיע על גבי הזמנות לבר מצווה היא בהחלט נפוצה. הזמנות לבר מצווה יכולות להיות קלילות יותר, אך כמובן שבדומה לסוגים אחרים של הזמנות לאירועים – אסור שהן ישמיטו אף פרט חשוב שיש לדעת.

הזמנות לבת מצווה מבוססות על רעיון דומה. כיאה למאפיינים של כלות השמחה, הזמנות לבת מצווה מעוצבות באופן עדין יותר, עם גוונים בהירים דוגמת גווני הורוד שנפוצים מאד במקרה של הזמנות לבת מצווה. יש משפחות הבוחרות שעל גבי הזמנות לבת מצווה יופיעו אלמנטים המתקשרים עם נעורים ותום, דוגמת פיה, לבבות וכיוצא בזה.

הזמנות ליום הולדת

כשמדברים על הזמנות לאירועים, לא ניתן שלא להתייחס לאירוע שנערך רק פעם אחת בשנה. הזמנות ליום הולדת הן לרוב פחות מחייבות מהסוגים שתוארו מעלה, כאשר בחירה נפוצה בעיצוב הזמנות ליום הולדת היא הליכה לכיוון היתולי ומשעשע. ההיבט הפונקציונלי של הזמנות לאירוע צריך להיות נוכח גם כאן, אם כי ניתן להעביר למקבלי הזמנות ליום הולדת הנחיות ספציפיות, או אפילו רמיזה לקונספט של האירוע.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055