העתקות אור

העתקות אור מהוות חלק מרכזי בסל השירותים של בתי דפוס רבים, ולא בכדי. זהו שירות שנדרש פעמים רבות, הן על ידי בעלי מקצוע שונים והן על ידי לקוחות פרטיים. ההתפתחות הטכנולוגית העצומה שנעשתה בשנים האחרונות מאפשרת לבצע העתקות אור באיכות הגבוהה ביותר, עם מגוון צבעים ובגדלים שונים, מה שמבטיח התאמה מלאה לצרכים המשתנים של הלקוחות.

קווים לדמותן של העתקות האור

העתקות אור, בימים עברו, היו מבוססות על לא אחר מאשר אור השמש. הטכנולוגיה שנכנסה לתמונה במהלך השנים, שינתה לחלוטין את שדה המשחק. כיום העתקות האור הן למעשה הדפסה דיגיטלית של קבצים הנמצאים על גבי המחשב, תוך שימוש במכונת העתקה בפורמט רחב.

העתקות אור הן נחלתן של החברות המקצועיות הפועלות בשדה המשחק. למרות שניתן לרכוש מכונות המבצעות זאת, הרי שהשימוש בהעתקות אור נקודתי לרוב, מה שלא מצדיק את ההוצאות הכלכליות הגבוהות שברכישת מכונה. בתי דפוס וגורמים אחרים הפועלים בתחום יוכלו לבצע את המלאכה תמורת מחיר נוח ותוך פרק זמן מהיר, ולכן הפנייה אליהם היא מומלצת ביותר.

הרבה יותר מצילום

בשלב הזה, ייתכן שכבר עולה אצלכם שאלה מהותית ודי הגיונית: מהו ההבדל בין צילומים "רגילים" לבין העתקות אור? ובכן, התשובה היא שיש לא מעט הבדלים. ראשית, ואולי מעל הכול, העובדה היא שהעתקות אור הן המדויקות ביותר שאפשר להעלות על הדעת. הצבעים שאפשרי להעתיק מגוונים פי כמה במקרה של העתקות אור (לעומת צילום הנעשה במהות שלו בשחור לבן). התוצאה של כך היא העתקה מושלמת של האלמנטים הגרפיים, ברמת פירוט גבוהה ובדיוק מקסימליים, מה שלא ניתן לומר על מרבית מכונות הצילום המוצעות כיום.

יתרון משמעותי נוסף הוא שהעתקת אור ניתן לבצע על גבי דפים בגדלים שונים, ולא רק בגודל A4  הסטנדרטי המאפיין את מכונות הצילום. עובדה זו הופכת את העתקות האור לפתרון מיטבי במקרה בו מעוניינים להעתיק תכניות בנייה, מפרטים אדריכליים, צילומים וכן הלאה. מכאן, שאחוז ניכר מבין אלה הזקוקים להעתקות האור הם בעלי מקצוע מסוגים שונים, הזקוקים להעתקה מדויקת באיכות ללא פשרות.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055