מדבקות למוצרים

כאשר אנחנו מבקרים בחנות או ברשת שיווק, אנחנו מצפים למצוא מדבקות על המוצרים. מדבקות אלה משמשות כפריט אינפורמטיבי ושיווקי כאחד, מאפשרות למשוך את תשומת הלב של הלקוח וליידע אותו לגבי דבר מה, הנוגע למוצר עליו הוא מתבונן. מדבקות למוצרים מגיעות כיום בשלל צורות וגדלים, כשאפשרויות ההתאמה לצרכי החנות או רשת השיווק הן פשוט אינסופיות.

אז למה צריך מדבקות למוצרים?

תחום זה מכיל בתוכו נישות רבות, שכן מדבקות למוצרים נותנות מענה למספר רב של צרכים. מדבקות למוצרים יכולות להיות בסיסיות וקטנות יחסית, ולכלול על גביהן את המחיר של המוצר. לעומת זאת, ניתן למצוא מדבקות שנועדו להגדיל את המכירות של המוצר עליו הן מודבקות – מדבקות עגולות עם פרטי המוצר או אפילו מדבקות המצביעות על הנחה או מבצע מסוימים. את המדבקות האלה לא ניתן לפספס, כאשר מחקרים רבים ברחבי העולם הראו שמדבקות ברורות, בגוונים בולטים ועם כיתוב גדול, מבצעות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אבחנה חשובה אחרת היא בין מדבקות למוצרים למדבקות הנחשבות לכלליות (למשל, מדבקות של מבצעי 1+1 או 50%), לבין מדבקות המיועדות מראש לסוג ספציפי של מוצר. רוב העסקים ורשתות השיווק מצטיידים במלאי גדול של מדבקות, ופשוט בוחרים להפיק מדבקות חדשות בעת הצורך. מחירן האטרקטיבי של המדבקות ותהליך הפקתן המהיר, בהחלט מאפשרים זאת.

בחירה מקובלת: מדבקות בגלילים

לא ניתן לדבר על מדבקות למוצרים מבלי להתייחס לאחד הסוגים הנפוצים שלהם – מדבקות בגלילים. מדבקות בגלילים, כפי שניתן להסיק משמן, הן מדבקות אשר מגולגלות לכדי צורה עגולה, מה שמאפשר לכמות אינסופית של מדבקות לתפוס שטח קטן יחסית. מדבקות בגלילים משמשות  למספר דברים: במפעלי התעשייה השונים הן משמשות להדבקה אוטומטית של המדבקות באמצעות מכונות, אך קיימת גם אפשרות של הדבקה ידנית.

מדבקות בגלילים, בדומה לסוגים אחרים של מדבקות למוצרים, צריכות להתאים בגודלן ובסוגן למוצר הספציפי, כך שלפני שבוחרים להצטייד בכמויות מסחריות של מדבקות למוצרים, חשוב לוודא שהן מתאימות. התפתחות הטכנולוגיה ותחום העיצוב הגרפי מביאים לכך שאפשר לעצב מדבקות למוצרים בכל צורה שהיא, מה שבוודאי מקל על העסקים שנעזרים בהן.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055