קבל הצעת מחיר

מדבקות נייר/ויניל/פוליאסטר

מחפשים מדבקות מאיכות גבוהה לשימושים שונים בהתאמה מדויקת לצורך שלכם? ובכן, כדאי לדעת כי ניתן להדפיס על מגוון עצום של חומרי גלם, לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהדפסת מדבקות ויניל וסוגי מדבקות נוספים, במגוון צורות, גדלים וצבעים ובאיכות גבוהה במיוחד. כך לדוגמה, תוכלו להזמין מדבקות נייר מיוחדות או מדבקות פוליאסטר המבטיחות עמידות גבוהה גם בתנאי מזג אוויר משתנים ועמידות גבוהה בפני מים וטמפרטורות קיצוניות. חשוב לבחור את חומר הגלם בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח ואופן השימוש במדבקה. יש הבדל משמעותי בין מדבקות ויניל לבין מדבקות נייר או מדבקות פוליאסטר, לכן רצוי לקבל ייעוץ מקצועי ומענה מושלם ומדויק לצרכים הייחודיים לכם.

מדבקות למגוון מוצרים ושימושים תעשייתיים  

בעוד מדבקות ויניל נחשבות לסטנדרט, יש מוצרים עליהם חשוב להדביק מדבקות נייר, כגון בקבוקי יין ומוצרי מזון שונים. לשימושים תעשייתיים אחרים ניתן להדפיס מדבקות פוליאסטר הנחשבות לעמידות ביותר גם בתנאים קיצוניים ומשתנים, לדוגמה על בטריות, מוצרי מזון בהקפאה או בקירור וכדומה.

מדבקות נייר נהוג להדפיס בגלילים, בשלל גוונים וגדלים, לרבות פול פרוצס. מדבקות נייר מודפסות על נייר איכותי להדבקה ברמת גימור כרומו מט או מבריק, כאשר יש אפשרות להדפיס מדבקות נייר עם אותיות או לוגו מובלטים כדי למתג את המוצר וליצור נראות גבוהה ומרשימה יותר.

מדבקות ויניל, הנקראות בעגה המקצועית גם מדבקות PVC, נחשבות לעמידות במיוחד והן מיועדות למגוון שימושים, לרבות מדבקות לחלון ראווה, לעיטוף רכבים, למוצרי קוסמטיקה שונים ולעוד מגוון שימושים. בנוסף, ניתן להזמין מדבקות ויניל בגיליונות או בגלילים, במבחר גדלים בהתאם לצרכי הלקוח ומטרת השימוש. אפשר להדפיס מדבקות ויניל בגוון אחד או בצבע מלא, בהתאם לצרכי הלקוח.

מדבקות פוליאסטר מתאימות למוצרי חשמל וסוללות, כיסויי מסך עבור טלפונים סלולריים, מנועים, מוצרי קוסמטיקה ולעוד מגוון רחב של שימושים בהם יש צורך במדבקה עמידה במיוחד, המתאימה גם לטמפרטורות קיצוניות של חום וקור.

לסיכום, ניתן לבחור בין מדבקות נייר, מדבקות פוליאסטר או מדבקות ויניל, כולן מאיכות גבוהה, אך לכל חומר גלם יש מאפיינים שונים, לכן חשוב לבחור במדבקה המתאימה לצרכים הספציפיים של הלקוח.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055