קבל הצעת מחיר

מדבקות צורניות/ פי וי סי ו רשת

כאשר אנחנו מדברים על מדבקות, אנחנו נכנסים לתחום רחב ביותר. ישנם סוגים שונים של מדבקות, חומרי גלם מגוונים ושימושים שונים לכל מדבקה. מגוון האפשרויות העצום אמנם מקשה בבחירת המדבקה המתאימה ביותר לצרכים של האדם או העסק הספציפיים, אך גם מאפשר לכל אחד לבחור בסופו של יום, בפתרון המיטבי עבורו. לפניכם סקירה של הסוגים העיקריים של מדבקות בהן נעשה כיום שימוש.

מדבקות פי וי סי

מדבקות פי וי סי נחשבות לפתרון מומלץ במיוחד כיום, עקב רשימה ארוכה של יתרונות. ראשית, מדבקות פי וי סי פשוטות מאד להפקה כיום, כך שניתן לעשות זאת תוך פרק זמן מהיר יחסית ותמורת מחיר שהוא בהחלט שווה לכל כיס. עבור עסקים, חנויות או רשתות הזקוקים למדבקות שמבצעות את העבודה על הצד הטוב ביותר, עם מינימום השקעה ומאמץ – מדבקות פי וי סי מספקות פתרון אידיאלי.

ניתן כיום לעצב מדבקות פי וי סי במגוון דרכים, פועל יוצא של ההתפתחויות הטכנולוגיות הרבות בתחום. העובדה שחומר גלם זה אינו רגיש לרטיבות, מאפשרת להציב מדבקות פי וי סי בשלל מקומות, אפילו בסביבה חיצונית, תוך ידיעה שהן ישתמרו היטב לאורך זמן. בנוסף, המדבקות ניתנות להדבקה בצורה מהירה ופשוטה.

מדבקות רשת

סוג נפוץ נוסף של מדבקות הוא מדבקות רשת. מדבקות רשת מתאימות כמו כפפה ליד להדבקה על מכוניות, חלונות (בדגש על חלונות ראווה) או זכוכיות, כאשר גם כאן מדובר בפתרון שהליך ההפקה שלו הוא זול. מדבקות רשת מופקות באמצעים מיוחדים, לרבות מכונת סולבנט, כאשר מגוון הצבעים הוא פשוט אינסופי. התוצאה של מדבקות רשת היא תמיד צבעונית ומרשימה.

מדבקות רשת משמשות למגוון רב של פתרונות. אם מתבוננים על מדבקות רשת לרכב, הרי שמדובר באחד הפתרונות השיווקיים היעילים ביותר שיש. מדבקות רשת לרכב ניתנות להדבקה בכל אחד מחלקי הרכב, כאשר מדבקות רשת לרכב מציעות עמידות גבוהה לאורך זמן ובפני נזקים שונים. העובדה שהרכב נע בשטח, הופכת את מדבקות הרשת לרכב לפתרון פרסומי יעיל, שמאפשר חשיפה לקבוצה גדולה של אנשים (לקוחות פוטנציאליים). יתרון חשוב נוסף של מדבקות רשת לרכב הוא שהעיצוב שלהן גמיש במיוחד, הן מבחינת הצורה והן מבחינת הגודל, מה שמאפשר התאמה מלאה למאפייני הרכב או למסרים שמעוניינים להעביר.

חיתוך צורני של מדבקות וחומרים רכים: המקרה של מדבקות צורניות

מדבקות צורניות, ברמת ההגדרה, הן מדבקות שנעשו באמצעות חיתוך צורני. למעשה, חיתוך צורני של מדבקות וחומרים רכים נחשבת כיום לאומנות של ממש. המשמעות הישירה של כך היא שניתן לבחור בכל צורה או גודל עבור מדבקות צורניות, מה שמגדיל את ההתאמה האפשרית לצרכי הלקוחות. להבדיל מהצורות ה"מסורתיות" של מדבקות, למשל מדבקות עגולות הן מרובעות, מדבקות צורניות יכולות להיות בצורה המותאמת באופן אישי לצרכי הלקוח.

חיתוך צורני של מדבקות וחומרים רכים מבוסס על חיתוך ידני הנעשה סביב אלמנט מסוים – למשל צורה ויזואלית או אות – חיתוך הנעשה בצורה ידנית או באמצעות מכונה, בהתאם למורכבות החיתוך. מדבקות צורניות, כמו גם חיתוך צורני למדבקות וחומרים רכים כמכלול, מתאימים כמו כפפה ליד למעוניינים במדבקות המורכבות ממספר נפרד של אובייקטים, או במצב שבו יש צורך בפתרונות נקודתיים הניתנים לשינוי. חיתוך צורני של מדבקות וחומרים רכים הוא הפתרון האידיאלי.

מדבקות רצפה

את המדבקות ניתן להדביק כיום על גבי שלל אובייקטים המקיפים אותנו – וכן, גם על הרצפה. מדבקות רצפה מהוות טרנד משמעותי בתחום העיצוב בשנים האחרונות, כאשר השימוש הפוטנציאלי של מדבקות רצפה הוא מגוון: מדבקות רצפה יכולות להיות אינפורמטיביות במהות שלהן, לשמש להכוונה אך גם להוות כלי פרסומי מהשורה הראשונה. בהתחשב בכך, לא מפתיעה העובדה מדוע מדבקות רצפה רבות נמצאות בקניונים ובמקומות ציבוריים אחרים.

מדבקות לקרמיקה

הסוג הבא, מדבקות לקרמיקה, מיועד למוצרי הקרמיקה שנחשבים לפופולאריים במיוחד בתחום העיצוב בשנים האחרונות. מדבקות לקרמיקה ניתן להדביק לא רק על גבי מוצרים, אלא גם על אריחי קרמיקה. מדבקות לקרמיקה תמצאו בשלל חללים בבית, בבית העסק או במוסד הציבורי, כאשר במגזר הביתי, הנוכחות של מדבקות לקרמיקה משמעותית בעיקר בחדרי האמבטיה או המטבח. העמידות הגבוהה של קרמיקה בכלל או מדבקות לקרמיקה בפרט, מהווה כאן יתרון משמעותי.

הדפסה על טפטים

לא ניתן לדבר על פתרונות עיצוביים מבלי להתייחס לפופולאריות של הדפסה על טפטים. באמצעות הדפסה על טפטים ניתן "להקים לתחייה" קירות או רהיטים שהמראה שלהם אחיד ובנאלי. הדפסה על טפטים צריכה להיות מותאמת למאפייני השטח בהם הטפטים יודבקו, כאשר תהליך ההדפסה על טפטים נחשב כיום למהיר ונוח.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055