קבל הצעת מחיר

פליירים

כל עסק זקוק לאמצעי פרסום יעילים, ורצוי כאלה שאופן הפקתם יהיה הפשוט ביותר ועלותם מינימלית. מזה עשרות שנים שיש בנמצא אמצעי כזה בדיוק, העונה לשם פליירים. העובדות מראות כי פליירים לעסקים מציעים שורה ארוכה של יתרונות ביחס לאפיקי פרסום אחרים. אז מה ניתן לעשות באמצעות פליירים? ואיך בוחרים חברה המבצעת הדפסת פליירים?

קווים לדמותם של הפליירים

פליירים, מעצם ההגדרה שלהם, הם מוצרי נייר פרסומיים אשר מיועדים להיות מחולקים ללקוחות פוטנציאליים או קיימים של העסק. פליירים לעסקים הם לרוב מעוצבים באופן מרשים, בולטים מבחינה חזותית וכוללים שילובים שונים של טקסט ותמונה. הפלייר יכול לכלול את לוגו העסק, הסבר קצר על הפעילות שלו, מבצע ספציפי שמעוניינים לשווק, פרטים ליצירת קשר ועוד. פליירים לעסקים צריכים להיות ברורים ותמציתיים ככל האפשר, וזאת במטרה להבליט את כל מה שדורש הבלטה, ומנגד למנוע עומס יתר ויזואלי שעלול לפגוע בהבנת המסר מצד הלקוחות הפוטנציאליים, או אפילו השלכה של הפלייר לאחר כבוד מפוקפק לפח האשפה.

פליירים לעסקים יכולים להיות מחולקים בדרכים שונות, כאשר הגמישות הזו מקלה מאד על אנשי העסק. בחירה נפוצה היא לחלק פליירים בתיבות הדואר, כאשר הפרמטר המרכזי שנכנס כאן למשוואה הוא המיקום הספציפי של הבניין (והרי לא ניתן לדעת מהם המאפיינים של כל משפחה ומשפחה בבניין). הבחירה המובנית מאליה היא להפיץ את הפלייר לאנשים אשר נמצאים סמוך לבית העסק, או לחילופין יכולים ליהנות משירותיו – מסעדה המציעה שירות משלוחים באזור גיאוגרפי מסוים, למשל. מנגד, אפשר לחלק את הפלייר ללקוחות בצורה ישירה, בין אם לקוחות המגיעים לבית העסק ובין אם לקוחות הנחשפים לעסק באירוע מסוים. חלוקה של פליירים נפוצה מאד בכנסים, תערוכות, ירידים וכן במקומות המוניים: חוף הים, פארק ציבורי, קניון וכיוצא בזה.

החדשות הטובות: המחיר נמוך ואטרקטיבי

יתרון משמעותי של פליירים הוא הפן הכלכלי שלהם, שנחשב לנמוך פי כמה ביחס לאפיקים פרסומיים אחרים. ניתן להדפיס כיום פליירים לעסקים במחירים שהם באמת ובתמים שווים לכל נפש, כאשר גם בכמויות גדולות של פליירים (לרוב מוחלט על הדפסה של מאות או אלפי פליירים) מביאה להוצאה כלכלית מינימלית במיוחד. היעילות של פליירים מצד אחד, וההפקה הנוחה והזולה שלהם מהצד השני, הופכים אותם לפתרון מומלץ עבור כל עסק, גדול או קטן כאחד.

נקודת ההתחלה: פנייה לבית דפוס המבצע הדפסת פליירים

הדפסת פליירים היא עסק למקצוענים בלבד, כך שלצורך הצלחת התהליך יש צורך לפנות לבית דפוס מהשורה הראשונה בתחום: בדרך כלל הוא ייקח על עצמו את כל שלבי התהליך, לרבות התכנון, העיצוב וההדפסה של הפלייר. במעמד הפנייה, חשוב לבחון את כל המאפיינים האפשריים של אותם פליירים לעסקים שמציג בית הדפוס, מבחינת חומרי גלם, אופני עיצוב, גדלים, כמויות וכיוצא בזה. כדי להתרשם מהרמה המקצועית של אנשי בית הדפוס, חשוב לסקור דוגמאות לעבודות קודמות שהוא ביצע: יש לקחת בחשבון, עם זאת, שפליירים מיוצרים תמיד בהתאם לרצונות הלקוחות, כך שהבחירות שמבצע בית הדפוס בהליך הדפסת פליירים אינן מקריות.

חשוב לתאם עם אנשי בית הדפוס את כל ההיבטים של התהליך, עם דגש ניכר על לוח הזמנים. בלא מעט מקרים, נדרש שההליך של הדפסת פליירים לעסקים ייעשה תוך פרק זמן קצר מאד (למשל, כשיש אירוע נקודתי בו מעוניינים לחלק את הפליירים). בכל מקרה, כדי למנוע לחצים או סירובים של בית הדפוס עקב לוח זמנים עמוס, מומלץ שלא לחכות לדקה ה-90 ולהתחיל בתכנון הפליירים בהקדם האפשרי.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055