טופס צור קשר

דפוס פרינטקס נותן מגוון מוצרים ושירותים מעולם הדפוס נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה/הערה.


ניתן לפנות אלינו ב:
מייל: printex205@gmail.com

טלפון: 036246055
פקס: 036246066


כתובתינו לאיסוף: המשביר 5 חולון.

שעות עבודה:

א -ה: 09:00 – 17:00

פרופיל החברה

דפוס פרינטקס מציע לכם מגוון של שירותי דפוס ובאיכות ללא פשרות. בית הדפוס, שחרט על דגלו שלושה עקרונות שמנחים אותו: אמינות, איכות ושירות, מספק לכל לקוח ולקוח את המענה המדויק עבורו ועושה זאת עם תשומת לב רבה לכל פרט. דפוס פרינטקס ממוקם בישוב אזור ומספק שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים מובילים, כגון קרביץ, אלבר, פלאפון, סבון של פעם,GIGI  ועוד. עם השנים רכש בית דפוס פרינטקס ניסיון רב בתחום הדפסה וכיום משלב בתהליך העבודה טכנולוגיות חדשניות המובילות לתוצאות באיכות גבוהה מחד, ומייעלות את תהליך העבודה מאידך.

מגוון שירותים בהתאמה מלאה

דפוס פרינטקס מציע מבחר של שירותי דפוס שונים מהם ניתן לבחור: הדפסת טפט, מתקני תצוגה, קאפות, ייצור שלטים מסוגים שונים (שילוט פנים וחוץ), שלטי Sale, הדפסת תפריטים, הדפסה על קנבס ומסגור תמונות; וכן שירותים משלימים, כמו עיצוב גרפי, שירותי למינציה בפורמט רחב, הדבקה על חומר קשיח, שיווק באמצעות מוצרי קידום שונים, שירותי הדפסה ועוד. שירות נוסף הוא הדפסת מדבקות, אשר כולל שימוש במכשור חדשני, המאפשר הדפסה על חומרים שונים. דפוס פרינטקס מציע שירותי הדפסה על כל סוגי המדבקות: מדבקות למטבח, מדבקות לרכבים, מדבקות זכוכית, מדבקות צורניות, מדבקות חלביות ועוד.

כל אחד מהשירותים המוצעים על ידי בית הדפוס מסופקים ללקוח, כתוצאה מוגמרת, בתוך פרק זמן קצר וכפי שהובטח לו מראש. אפשר לבחור בשירותים של דפוס פרינטקס לצרכים שיווקיים שונים ואפילו כדי להנציח רגעים מרגשים. השירות המוזמן מותאם באופן מדויק ומלא לצרכי הלקוח כדי לספק לו את המוצר שביקש, בדיוק כפי שרצה. כל זאת במחירים משתלמים ונוחים מאד, לצד הנחות ומבצעים המוצעים לאורך כל השנה.

מקצועיות, שירות ברמה גבוהה ואמינות

דפוס פרינטקס שם דגש רב מאד על מקצועיות ועל שירות ברמה גבוהה. בית הדפוס, הפועל בתחום זה למעלה מחמש שנים, מבטיח ללקוחותיו מוצרי דפוס העומדים בסטנדרטים גבוהים. מוצרים אלה מיוצרים על ידי בעלי מקצוע מנוסים, המלווים את הלקוח החל מפנייתו הראשונה. כבר עם הגעתו של הלקוח אל בית הדפוס הוא זוכה ליחס אישי ויעוץ מקצועי לפי צרכיו. הלקוח נהנה מפתרון ברמה גבוהה ואף יכול, אם הוא רוצה בכך, לקחת חלק בתהליך העיצוב ותכנון המוצר שבו בחר. בית הדפוס מקפיד על עמידה בזמנים ועל זמינות מרבית. צוות בית הדפוס עונה על שאלות ומבטיח מענה מהיר ותשובות מלאות לכל לקוח הפונה אליו.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055