רול אפ

רול אפ, ועל אחת כמה וכמה רול אפ מפואר, הוא מתקן תצוגה ופרסום הנחשב לאחד הפופולאריים כיום בתחום. הדפסת רול אפ נעשית על ידי חברות מקצועיות בתחום הדפוס, תוך שילוב בין הנתונים "הטבעיים" של הרול אפים לבין צרכי העסק: רולאפ סטנדרט רוחבים 85/120/150 ס"מ, למשל, עשוי להיות מעוצב בשלל דרכים. לפניכם סקירה של המאפיינים העיקריים של הדפסת רול אפ, יחד עם מספר דגשים להשלמת התהליך על הצד הטוב ביותר.

הדפסת רול אפ מפואר: כל מה שחשוב לדעת

רול אפים הם מתקני תצוגה, המיועדים להשמה של כרזה על גביהם. הפקת רול אפ מצריכה למעשה מספר שלבים. ראשית, יש לדאוג למתקן עצמו, אשר עשוי מחומרים דוגמת מתכת או עץ. בדרך זו ניתן ליצור רולאפ מפואר באמת, שמשדר יוקרה ולכן גם ממתג את העסק באופן חיובי. השלב הבא הוא הדפסת רול אפ, הליך הכולל עיצוב של הכרזה או השלט בהתאם לצרכי הלקוחות.

ניתן למצוא צורות שונות של רולאפ מפואר, כך שהשמיים הם הגבול מהבחינה הזו. רולאפ סטנדרט רוחבים 85/120/150 ס"מ היא הבחירה המקובלת מבחינת גודל. חשוב להדגיש כי רולאפ מפואר מכל סוג, כולל רולאפ סטנדרט רוחבים 85/120/150 ס"מ, מאפשר בכל המקרים הקמה מהירה וגמישות מלאה, למשל בכל הנוגע למקום הרול אפ הספציפי. באירועים המוניים ודינמיים, דוגמת כנסים או תערוכות, עובדה זו הופכת לקריטית במיוחד ומעלה את קרנה של הדפסת רול אפ עוד יותר. העובדה שאת הרולאפ ניתן לקפל, ואפשר לסחוב בקלות לכל מקום, מהווה אף היא יתרון משמעותי.

כך חברות דפוס נכנסות לתמונה

מעוניינים להפיק רולאפ סטנדרט רוחבים 85/120/150 ס"מ? חושבים על רול אפ מפואר באמת? המפתח לכם להצלחה הוא פנייה לחברה מקצועית המציעה שירותי דפוס. הדפסת רול אפ מהווה חלק משמעותי מסל השירותים של לא מעט חברות ובתי דפוס, אם כי החברות נבדלות ביניהן בפרמטר האיכות.

בעת בחירה שתיקח על עצמה את המשימה של הפקת או הדפסת רול אפ, לכן, חשוב לבחון את הניסיון שלה בתחום, לסקור דוגמאות לעבודות קודמות שלה ולראות מהן ההתחייבויות של החברה לגבי משך התהליך, עלותו ועוד.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 003-6246055