אותיות בולטות

שלטי זכוכית

שלטי אלוקובנוד

שלטים מוארים

קבל הצעת מחיר

שילוט מודולרי

אחת המילים החשובות ביותר בתחום העיצוב כיום היא מודולריות. ברמת ההגדרה, פריטים מודולרים יהיו פריטים המורכבים מיחידות עצמאיות, אותן ניתן לפרק או להרכיב לכדי יחידה עצמאית בעלת ממדים גדולים יותר. ניתן כיום למצוא מערכות מודולריות בכמעט בכל תחום, כאשר המאמר הנוכחי מתייחס לתחום שבו הפתרונות המודולריים הפכו לנפוצים במיוחד בשנים האחרונות: עולם השילוט. אז מהם הסוגים העיקריים של שילוט מודולרי? ואיך מוצאים את הפתרונות האידיאליים בתחום? על כך ועוד במאמר הבא.

שלטי שמשוניות מכל הסוגים

את הסקירה של שילוט מודולרי אנחנו מתחילים עם שלטי שמשוניות מכל הסוגים. שלטים אלה עשויים מחומר גלם, מבוסס PVC, אשר ניתן למקם אותו בשלל צורות בסביבה החיצונית. למרות שלא ניתן לפרק שלטי שמשוניות מכל הסוגים לכדי חלקים קטנים יותר, כן אפשר להרכיב מספר שלטים קטנים ליצירת שלט גדול יותר. ההיבט המודולרי כאן בא לידי ביטוי בסוגיית הגמישות, כאשר מתיחה וכיסוי של השלט הישן בשלט המופק מאפשר ליצור למעשה שילוט חדש, עם מינימום השקעה.

שלטי שמשוניות מכל הסוגים משמשים כיום בעיקר בעולם הפרסום, לקמפיינים תקופתיים המבוססים על חשיפה לקבוצה מוגברת של אנשים. בין שלטי שמשוניות מכל הסוגים יש כאלה שעשויים מרשת עבה באופן יחסי, שלטים אותם נהוג למקם על גבי בניינים או כאמצעי פרסומי בעולם העסקי.

שלטי פי וי סי

שלטי פי וי סי מהווים אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום של עולם הפרסום והשיווק. פולימר זה משמש את האדם כבר עשרות שנים, כשתוכלו למצוא אותו בשלל תחומים. בתחום השילוט המודולרי, והשילוט בכלל, מקומם של שלטי פי וי סי לא נפקד. השלטים נחשבים לקלי משקל, גמישים ועמידים, ומכאן שניתן למקם אותם בשלל דרכים, כמו גם לפרק את השלט ליחידות קטנות. נוחות החיתוך והעיבוד של שלטי פי וי סי מגדילה את הגמישות, ולמעשה מאפשרת לעשות עם השלט כל מה שחפצים בו.

יתרון משמעותי אחר הוא שיש כיום שלטי פי וי סי שקופים, מה שמאפשר פתרון מודולרי מסוג אחר: מיקום תאורה או אלמנטים אחרים מאחוריהם, לדוגמא, מה שיוצר מראה מרשים ומיוחד עוד יותר.

שלטי אלוקובונד

שלטי אלוקובונד מכניסים לתמונה אלומיניום, בעובי של מספר מילימטרי, אשר נחשב לנפוץ בתחום השילוט עקב מספר יתרונות שהוא מגלם בתוכו: גמישות מלאה, עיבוד נוח (מה שכמובן מקל על יצירת שילוט מודולרי), עמידות גבוהה ומראה אסתטי לא מבוטל. מעלה חשובה אחרת של שלטי אלוקובונד, הנובעת מהמאפיינים שפורטו מעלה, היא שאפשר להשתמש בהם הן כפתרון לשילוט חוץ והן כשלטי פנים.

הדפסה על שלטי אלוקובונד נחשבת לפשוטה מאוד, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות, כאשר ניתן לעבוד על יחידות בגדלים שונים של החומר. שלטי אלוקובונד ניתנים להרכבה פשוטה, בשלל אופנים, ולכן כל עסק יכול לנצל אותם לצרכים הספציפיים שלו.

שלטי פח

שלטי פח נחשבים כיום לאחד הסוגים הנפוצים של שלטים. מעצם ההגדרה שלהם, שלטי פח עשויים מחומר גלם עתיר יתרונות זה, המבטיח חוזק ועמידות רבת שנים, בכל תנאי הסביבה. בד בבד עם כך, חברות בתחום המסגרות ועיבוד המתכות עשויות לעבד את הפח בצורות שונות, ובכך למעשה לאפשר את המודולריות לה מצפים. עובדה נוספת שניתן בהחלט לקחת בחשבון היא שאותם שלטי פח כוללים תוספות שעושות את ההבדל, דוגמת אותיות חתוכות המודבקות על גביהם, אותיות תלת ממדיות או אמצעי תאורה שונים.

יש לציין כי עבודה על שלטי פח  נחשבת למורכבת ביחס לסוגים אחרים של שלטים, ולכן אסור להתפשר בבחירת החברה שתיקח על עצמה את המשימה. עם זאת, הטכנולוגיה הנוכחית כן מאפשרת הדפסה דיגיטלית על שלטי פח, מה שבוודאי מקל על התהליך. בסך הכול, שלטי פח מוכיחים עצמם כהחלטה עסקית נכונה בלא מעט תרחישים.

שלטי פרספקס

שלטי פרספקס, הבאים בתור בסקירה שלנו, הם שלטים מיוחדים מאד. בלא מעט מקרים, הרי שהוספת שלטי פרספקס תכלול בתוכה התקנה של אותיות או אובייקטים ויזואליים אחרים העשויים מחומר הגלם הפופולארי הזה,  אפילו מבלי שיש מאחוריהם רקע כלשהי. בתנאים האלה, ברור היתרון בהיבט המודולרי של שלטי פרספקס, והאופנים המגוונים בהם עסק יכול לנצל אותם לצרכים שלו.

יחד עם הנאמר מעלה, חשוב להדגיש כי שלטי פרספקס כן צריכים להיות מיוצרים מראש על פי צרכי ורצונות הלקוחות – למשל מבחינת הגודל, צורת האותיות, הגוון (למשל, בהתאם לתחושות שמעוניין העסק ליצור בקרב לקוחותיו) וכיוצא בזה. זהו לא מאגר רנדומלי של אובייקטים מהם בוחרים, אלא הליך המצריך תכנון והפקה קפדנית ביותר.

שלטי זכוכית

על פניו, חומר קשיח כמו זכוכית נראה כמו הדבר האחרון שיאפשר מודולריות. בפועל, שלטי זכוכית נחשבים לפופולאריים במיוחד כיום גם בשדה המשחק הזה. במהלך השנים האחרונות, גדלו בצורה משמעותית האפשרויות של עיבוד ועיצוב הזכוכית, מה שמשפיע בצורה ניכרת על ההפקה של שלטי זכוכית. החיבור יכול להיות של אובייקטים שונים העשויים מזכוכית, ליצירת קומפוזיציות שונות, אך גם ברמה של שלט ספציפי. שלטי זכוכית גם מאפשרים גמישות והליך ההתקנה שלהם (וגם ההסרה שלהם) נחשב לפשוט פי כמה ביחס לעבר.

שלטי זכוכית הם פתרון עיצובי מהשורה הראשוני, כשיתרון משמעותי שלו הוא המראה היוקרתי שהוא מציע. בנוסף לכך, שלטי זכוכית מגלמים בתוכם עמידות רבת שנים, מתאימים לכל תנאי הסביבה ושומרים על המראה שלהם ועל הייחודיות שלהם גם לפרקי זמן ארוכים.

שלטי קאפה

את הסקירה אנחנו מסיימים עם שלטי קאפה, שמבוססים על אחד מחומרי הגלם המרכזיים כיום בתחום הדפוס – חשבו, למשל, על תמונות קאפה. שלטי קאפה הם שלטים המופקים במהירות, תוך פרק זמן מהיר ובמחיר שהוא בהחלט שווה לכל כיס. ניתן להתבסס על שלטי קאפה בלא מעט מובנים, אך צריך לקחת בחשבון שהם נוטים להיות עמידים פחות מאשר הסוגים שהוזכרו מעלה. במצב הדברים הזה, ישמשו לרוב שלטי קאפה כשלטי פנים, והם לא פעם בעלי תפקיד פונקציונלי מוגדר – שלטים פרסומיים קטנים, שלטי הכוונה וכן הלאה.

הערה חשובה אחרונה לסיום: בכל אחד מהמקרים, חשוב לשים דגש על המקצועיות של החברה או בית הדפוס אליהם פונים, מה שיאפשר הפקה של שלטים איכותיים במלוא מובן המילה, ובעיקר – התאמה מלאה לצרכי העסק או האדם הפרטי. התחום העצום אליו נכנסנו מאפשר לכל אדם להצטייד בשלט המתאים לו ביותר, עם מינימום מאמץ.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055