שמשוניות

הדפסה על שמשוניות נועדה למגוון שימושים כמו באנרים, שילוט פנים וחוץ, פוסטרים, כרזות לאירועים, לצרכי תפאורה ואווירה ולמטרות מיתוג ופרסום העסק. ניתן להדפיס על שמשוניות בגדלים שונים ובטכנולוגיות דפוס שונות. כך לדוגמה ניתן להדפיס על שמשונית במדפסת דיגיטלית רחבה, כאשר ניתן לחבר את היריעות באמצעות הלחמה כדי לייצר שלט גדול, לעטוף בניין וכדומה. בנוסף, ניתן להזמין מבית דפוס מקצועי ומוביל שמשונית למרפסת במחיר 30 ₪ בלבד, כפתרון הצללה מעולה העמיד בפני מזג האוויר, לחות, קרינת השמש ולכלוך.

הדפסה על שמשוניות

כדי להדפיס על שמשונית יש להכין קובץ גרפי באיכות גבוהה ובהתאמה להנחיות בית הדפוס על מנת שהתוצאה תהיה ברזולוציה ובאיכות גבוהה. לאחר ההדפסה על שמשוניות ניתן להלחים שרוולים או להוסיף טבעות בצדדים כדי לתלות את הבאנר. חשוב להדגיש כי הדפסה על שמשוניות מחייבת ציוד מתקדם וניסיון רב. רק בית דפוס מקצועי מסוגל לספק עבורכם הדפסה בגדלים שונים, כאשר ישנם סוגי שמשונית המתאימים לתאורה מלפנים או מאחור, בהתאמה לצרכים שלכם.

כך לדוגמה ניתן להזמין שמשוניות מסוג בק לייט, כאשר התאורה מגיעה מאחור. שמשונית זו מתאימה לאמצעי פרסום בגדלים שונים ולקופסאות של שלטים מוארים, וניתן לבחור שמשונית מסוג פרונט לייט אותה ניתן להאיר באמצעות פרוז'קטורים בשעות החשיכה.

עמידות גבוהה

שמשונית מיוצרת מ- PVC, חומר עמיד המתאים לתנאי חוץ משתנים – החומר עמיד בפני לחות, קורוזיה, גשם וקרינת השמש. הדפסה על שמשונית נחשבת לפתרון המועדף לצרכי פרסום וקידום מכירות לבית העסק, לירידים, לכרזות בגדלים שונים, לעיטוף משאיות וכפתרון יעיל לשילוט חוץ ופנים. העמידות הגבוהה של שמשוניות מאפשרת לבית העסק או למפרסם ליהנות מאמצעי יעיל ואפקטיבי לאורך שנים ארוכות. במידת הצורך ניתן לשטוף את הבד כדי לנקות אותו מלכלוך והצטברות אבק ועלים הנישאים ברוח.

הדפסת שמשוניות בכל גודל

כדאי לדעת כי מחיר הדפסה על שמשונית נקבע לפי מ"ר. המחיר כולל לרוב גם את הגימור הנדרש כמו תפירה או הלחמה וטבעות (רינגים). ניתן להדפיס על שמשונית בצבע מלא, בהתאם לגרפיקה של הלקוח, כאשר חומר הגלם עצמו הוא לבן. כאמור, ניתן להלחים יריעות PVC כדי ליצור פוסטר או באנר ענק. את ההתקנה מומלץ לבצע באמצעות חברה מקצועית שברשותה ציוד מתאים כמו מנופי סל.

שמשונית למרפסת מחיר 30 ₪

אם אתם מחפשים פתרון הצללה איכותי, יעיל וזול, כדאי להזמין שמשונית למרפסת – מחיר 30 ₪ בלבד למטר מרובע. ניתן להזמין גימור בהתאם לצורך, לדוגמה רינגים ממתכת המאפשרים לכם לחבר חוטים חזקי ולקשור את השמשונית היטב.

שמשונית למרפסת במחיר 30 ₪ מהווה את הפתרון הזול ביותר להצללה. תוכלו לשבת מתחת לבד המסנן ביעילות את הקרינה ומאפשר לכם ליהנות מצל ומהגנה מפני השמש הקופחת מעל. השמשונית משמשת גם להגנה על ריהוט הגן מפני שמש, לחות, אבק, לכלוך וגשם.

מיתוג העסק

הדפסה על שמשוניות מתאימה במיוחד לצרכי קידום מכירות ולמיתוג ובידול העסק. ניתן לראות שמשוניות כמעט בכל מקום, והן מאפשרות נראות גבוהה לעסק ולכן הן מיועדות גם לצרכי הכוונה. עם זאת, חשוב לבחור בגרפיקה איכותית המתאימה לצרכי השיווק והמיתוג של בית העסק, ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי בבית הדפוס.

לסיכום, שמשוניות נועדו לצרכי מיתוג, שילוט, פרסום, קידום מכירות, הכוונה ועוד. כמו כן, ניתן להזמין שמשונית למרפסת במחיר 30 ₪ כפתרון הצללה מתקדם, יעיל וזול. חשוב לפנות לחברה מקצועית המציעה פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית לצרכי ומאפייני הלקוח, ומתחייבת לאיכות גבוהה ולמחירים משתלמים במיוחד.  

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055