תמונות

על המהות והחשיבות של תמונות לא צריך להרחיב במילים. מה שכן נרצה להתייחס אליו הוא שבעידן הנוכחי, הדפסת תמונות הפכה לתחום רחב פי כמה ביחס לעבר, בין השאר בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, שהגדילה את מגוון המוצרים שניתן להדפיס עליהם. המאמר הנוכחי סוקר כמה מהסוגים הנפוצים ביותר של תמונות כיום, תוך מתן דגשים חשובים ביחס לכל אחד מהם: הדפסה על קנבס, הדפסה על קאפה (כולל קאפה 10/5) והדפסה על זכוכית.

הדפסה על קנבס

את הסקירה של תוצרי הדפסת תמונות ראוי להתחיל עם אחד המוצרים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות, הקנבס. הדפסה על קנבס מאפשרת לנצל עד תום את היתרונות הטבעיים של החומר, המהווה למעשה בד ארוג, המכיל סיבים צפופים, אשר נמתח על גבי מסגרת עץ. הדפסה על קנבס מאפשרת לקבל תמונה בעלת מראה יוקרתי, מחוספס אך גם טבעי, מה שמקל על השילוב שלו בלא מעט חללים בבית. העובדה שלרוב, אין כאן צורך במסגרת, הופכת את התמונה למסורבלת הרבה פחות ומקלה עוד יותר על שילובה בסביבה בה תמוקם בהמשך.

הדפסה על קנבס היא בבחינת השקעה לטווח ארוך, ולכן היא גם מומלצת. הקנבס נחשב לעמיד במיוחד, כאשר גם במקרה של נפילה, הנזק שייגרם לו יהיה מינימלי ובלתי מורגש. איכות התמונה בה משתמשים לצרכי הדפסה על קנבס נשמרת אף היא, וזאת בהנחה שמשתמשים בצבעים שאינם דוהים, יחד עם אספקת שכבת ההגנה הרצויה להם (ציפויים, מבחינה מעשית).

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055

הדפסה על קאפה (והיתרונות של קאפה 10/5)

שיטה נפוצה נוספת של הדפסת תמונות כיום היא הדפסה על קאפה. הדפסה על קאפה מתבצעת על גבי משטח חדיש באופן יחסי, אשר מיוצר מחומרים סינטטיים. הקאפה מתאימה לא רק למעוניינים לבצע הדפסת תמונות, אלא גם לציירים – המשטח נוח מאד לעבודה באמצעות צבעים אקריליים. הקאפה מאפשר להציג על גביו תמונות ברמת דיוק גבוהה – ההבדלים בין הגוונים מוצגים בצורה בולטת – כאשר המראה המתקבל נחשב ליוקרתי. את הקאפה ניתן למצוא בגדלים שונים, כאשר בחירה מקובלת כיום היא קאפה 10/5. קאפה 10/5 מאפשרת להציג את התמונה במלוא תפארתה. ראוי לציין יתרון נוסף והוא משקלו הקטן והתאמת התמונה לסביבה.

את העמידות הגבוהה שמצפים לה בעת הדפסה על קאפה ניתן לקבל בעיקר כאשר משתמשים באותם צבעים אקריליים, אשר נשמרים היטב גם בתנאים של לחות ואפילו במגע ישיר עם קרני השמש. הסיכון העיקרי שמעמיד הקאפה הוא שבמצב של נפילה של התמונה, עלולות הפינות שלה להתעוות בצורתן (מה שלא מאפיין הדפסת תמונות על קנבס). כאשר בוחרים הדפסה על קאפה בגדלים שונים – בין אם קאפה 10/5 ובין אם קאפה בכל גודל אחר – יש צורך לנקוט משנה זהירות.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055

הדפסת תמונות זכוכית

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים גילו את היופי הרב המגלמות בתוכן תמונות זכוכית, מה שמביא אותנו לטרנד חשוב נוסף בתחום. תמונות זכוכית, כפי שניתן בוודאי לשער מהגדרתן, מעניקות את המראה היוקרתי והמכובד ביותר, כיאה למאפיינים של הזכוכית כמכלול. בנוסף לכך, הנוכחות של הזכוכית מצליחה ליצור תחושת עומק, שמשפרת את הפן האסתטי. הדפסת תמונות זכוכית נעשית גם כאן באמצעים דיגיטליים שונים, בראשם מדפסות מיוחדות המיועדות למטרה הזו בדיוק. כמובן שנדרש שאותן מדפסות יאפשרו להפיק תמונות בגדלים שונים, כאשר ידוע שככל שהזכוכית גדולה יותר כך התוצר הסופי המופק באמצעותה יהיה מרשים יותר.

תמונות זכוכית יכולות להיות ממוקמות במקומות שונים בבית, כאשר השימוש הוא בזכוכית עבה וחזקה באופן יחסי. ועדיין, ברור שפוטנציאל הנזק במקרה של נפילה או פגיעה פיזית בתמונה קיים גם קיים.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055

אז איך מתחילים?

כפי שראיתם, כל אחד מהפתרונות שהובאו כאן הינו איכותי, וכל אחד מהם עשוי להתאים במצבים שונים. שילוב של פתרונות הדפסה מסוגים שונים בבית הוא בגדר המלצה מועילה במיוחד, שיכולה ליצור שלם הגדול מסך חלקיו. בתי הדפוס והגורמים המקצועיים האחרים בשדה המשחק הזה הם הכתובת אליה יש לפנות, כאשר חשוב לברר בנקודת ההתחלה מהו הציוד הפועל באותם מקומות, ואשר מאפשר ליצור את המוצרים השונים. כמובן שבדומה לסוגים אחרים של תמונות, צריך לחשוב על מאפייני התמונה או הציור המופקים, ולראות איזה מוצר יתאים להם במידה הרבה ביותר.

אנו מתחייבים למחיר הכי טוב !!

אנחנו מדפיסים מדבקות, שילוט ועוד מכל הסוגים בהדפסה דיגיטלית. לפרטים נוספים חייגו: 03-6246055

קבל הצעת מחיר