כרטיסי ביקור

צור איתנו קשר 0537102610 או השאר הודעה ואנו נחזור אליך בהקדם

כרטיסי ביקור

כיום, כל עסק או בעל מקצוע שמכבדים את עצמם רצוי שיצטיידו בכרטיסי ביקור, חלק מרכזי במיוחד במשוואה השיווקית של העסק. כרטיסי ביקור מגלמים בתוכם שורה ארוכה של יתרונות, הן תדמיתיים והן פרקטיים, כשלצורך ההפקה המוקפדת שלהם חשוב לפנות לבית דפוס המתמחה בנושא של הדפסת כרטיסי ביקור, לרוב לצד מוצרי פרסום אחרים.

אז מדוע כרטיסי ביקור חשובים?

כרטיסי ביקור, מעצם ההגדרה שלהם, הם כרטיסים המחולקים ללקוחות העסק, בין אם הקיימים ובין אם הפוטנציאליים. הם מעוצבים בשלל דרכים, בהתאם לרצון של אנשי העסק עצמם ולמומחיות של החברות המבצעות הדפסת כרטיסי ביקור, כאשר לרוב יכללו על גביהם הכרטיסי מספר פריטים חיוניים: שם העסק והלוגו שלו, פרטי יצירת קשר (טלפון, כתובת, דואר אלקטרוני, פקס ועוד) ולעיתים גם הסבר קצר על שירותי העסק. כל זאת לצד עיצוב שחייב להיות מעניין אך גם לא עמוס יתר על המידה בפריטים. זהו כרטיס ביקור, שאמור להקל על הלקוחות ליצירת קשר עתידית עם העסק, ולא עמוד "אודות" באתר האינטרנט שלו.

כרטיסי ביקור מופקים לרוב בכמויות גדולות, של עשרות עד אלפי כרטיסים, כאשר ההחלטה היא בהתאם לפוטנציאל האנשים להם ניתן לחלק את הכרטיס – רוב העסקים מעדיפים לקחת "מרווח ביטחון" ולהדפיס כרטיסי בכמות גדולה יותר ממה שהם זקוקים לה בנקודת הזמן הנוכחית, וזאת במטרה למנוע הדפסת כרטיסי ביקור כל שני וחמישי, הליך הכרוך במאמצים ולרוב גם בכספים (בדרך כלל, ככל שכמות כרטיסי הביקור שמדפיסים גדולה יותר, כך המחיר היחסי של כל אחד מהם יורד).

כך עושים זאת נכון

כאמור, את המלאכה של הדפסת כרטיסי ביקור מבצעים בתי דפוס, אשר מצידם נדרש שיהיו המקצועיים ביותר והמנוסים ביותר לביצוע המלאכה. החברות הפועלות בתחום יבצעו לרוב את כל הפעולות הנדרשות: החל מהתכנון של כרטיסי ביקור בתיאום עם הלקוח ותוך הבנת צרכיו, דרך העיצוב הגרפי של הכרטיס ועד להפקה שלהם הלכה למעשה. כדי להתרשם מהרמה המקצועית של אותו בית דפוס, ניתן בהחלט לסקור דוגמאות לכרטיסי ביקור קודמים שהוא היה אחראי לעיצובם.

את התהליך של הדפסת כרטיסי ביקור עצמו ניתן לבצע כיום תוך פרק זמן מינימלי, של מספר ימים בודדים, אם כי מומלץ שלא להמתין לרגע האחרון.