מגנטים

צור איתנו קשר 0537102610 או השאר הודעה ואנו נחזור אליך בהקדם

מגנטים

בכל בית ישראלי תמצאו מגנטים למקרר, לרוב בכמויות מסחריות. בין אם מדובר במגנטים לעסקים שהתקבלו מנותן שירות מסוים, מגנטים שהופקו באירוע משפחתי או כל סוג אחר, ברורים היתרונות של המגנטים: הם מוצבים במקומות בולטים, מספקים עניין בחלל בבית בו אין הרבה מקום לביטוי אישי (המטבח, כמובן) ומחזיקים מעמד למשך שנים, כאשר חברה מקצועית אחראית להפקתם.

המאמר הנוכחי מתייחס לסוגים וליתרונות המגוונים של מגנטים לעסקים, מה שיאפשר לכם להבין מדוע גם אתם צריכים להצטייד בהם בהקדם האפשר.

מגנטים למקרר

הסוג הנפוץ ביותר של מגנטים לעסקים, או אפילו של מגנטים כמכלול, הוא מגנטים למקרר. מעבר לאפשרות למקם על גבי המקרר זכרונות מאירועים חשובים בהם אנשי הבית נטלו חלק, מגנטים למקרר הם פתרון שיווקי מהשורה הראשונה. מגנטים למקרר מחולקים על ידי עסקים ונותני שירות ללקוחות קיימים או פוטנציאליים, כאשר החלוקה יכולה להיות במספר דרכים: מסעדה המעניקה שירות משלוחים יכולה לצרף לשקית ההזמנה מגנט, שכמעט בוודאות יודבק כלאחר כבוד במקרר. בכך, גדלים מאד הסיכויים שבפעם הבאה שהלקוח יהיה מעוניין להזמין אוכל, הוא "יקצר תהליכים" ויבדוק מהם המגנטים שנמצאים לו על המקרר. בכך גדלים הסיכויים לפנייה חוזרת לחברה שסיפקה לו את המגנט. גם כאשר הלקוחות מבצעים רכישה מסוימת בבית העסק, ניתן להעניק להם מגנט שלו, בנפרד או בצמוד למוצרים אחרים.

מגנטים למקרר ניתן להניח בתיבת הדואר של דיירי בניין מסוים, כאשר הדגש כאן הוא על פנייה לאנשים באיזור הגיאוגרפי הנוגע לפעילות העסק: בכך גדלים מאד הסיכויים שהם לא רק ידביקו את המגנט על גבי המקרר שלהם, אלא גם יפנו לעסק לצורך קבלת שירות בעתיד הנראה לעין. מגנטים לעסקים ניתן להדביק על גבי דלת הבית או ארון החשמל הסמוך לה, להניח או לחלק במקומות ציבוריים בולטים ועוד.

מגנטים לרכב

את הסקירה של מגנטים לעסקים ראוי להמשיך עם מגנטים לרכב, סוג שהפך לנפוץ במיוחד במרוצת השנים. מגנטים לרכב עשויים להגיע בצורות ובגדלים שונים, החל ממגנטים קטנים יחסית ועד מגנטים גדולים לרכב, כאשר לרוב הבחירה היא במגנטים גדולים באופן יחסי. מילת המפתח כאן היא ניראות ובולטות. מגנטים לרכב אמורים להיחשף להרבה מאד אנשים הרואים את הרכב על הכביש, בחנייה או בכל מקום אחר. מגנטים גדולים לרכב ימשכו את תשומת הלב שלהם, כשמבחינת העיצוב שלהם הם יכולים להיות דומים מאד למגנטים למקרר.

בעת בחירה של מגנטים לרכב, ועל אחת כמה וכמה מגנטים גדולים לרכב, חייבים לוודא שהאיכות שלהם היא הגבוהה ביותר האפשרית. צריך לקחת בחשבון כי מגנטים לרכב חשופים לסביבה החיצונית בכל עת למעשה, ומכאן שהם חייבים לעמוד היטב בכל תנאי מזג האוויר, בין אם שמש, גשם או רוחות. דגש חשוב נוסף הוא על בחירה בחומרים המתאימים למטרה זו, שיבטיחו הצמדה מלאה של מגנטים גדולים לרכב מבלי שהם ייפלו במהלך הנסיעה, ומבלי שניתן יהיה להסיר אותם באופן ידני.

טיפים בבחירת בית דפוס

הפקה של מגנטים לעסקים, בין אם מגנטים למקרר, מגנטים גדולים לרכב הוא מגנטים מכל סוג אחר, היא משימה למקצוענים בלבד. היא מתבצעת על ידי בתי דפוס, אם כי צריך לקחת בחשבון שלא כל בית דפוס מחזיק בציוד או בחומרים שמסוגלים לעשות זאת, בטח ובטח באיכות טובה. מומלץ מאד להתבונן על עיצובים קודמים שבית הדפוס היה אחראי להם, או אפילו לנסות להתרשם מאיכות המגנטים כעבור מספר שנים, באמצעות פנייה ישירה ללקוחות קודמים של בית הדפוס, למשל.

יש לתאם את כל היבטי התהליך, לרבות אופן העיצוב, חומרי הגלם, לוח הזמנים והמחיר, כאשר בחלק הארי של המקרים מדובר על הוצאה כספית נמוכה.